• POMAGAMY

• 𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙪𝙟𝙚𝙢𝙮, 𝙯̇𝙚 𝙣𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙚𝙣𝙞𝙚 𝙂𝙢𝙞𝙣𝙮 𝙈𝙖𝙠𝙤́𝙬 𝙬 𝙥𝙤𝙨𝙯𝙘𝙯𝙚𝙜𝙤́𝙡𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙢𝙞𝙚𝙟𝙨𝙘𝙖𝙘𝙝:

𝙎𝙯𝙠𝙤ł𝙖 𝙋𝙤𝙙𝙨𝙩𝙖𝙬𝙤𝙬𝙖 𝙬 𝙈𝙖𝙠𝙤𝙬𝙞𝙚 (𝟴:𝟬𝟬- 𝟭𝟲:𝟬𝟬),

𝙎𝙯𝙠𝙤ł𝙖 𝙋𝙤𝙙𝙨𝙩𝙖𝙬𝙤𝙬𝙖 𝙬 𝙎ł𝙤𝙢𝙠𝙤𝙬𝙞𝙚 (𝟴:𝟬𝟬 - 𝟭𝟲:𝟬𝟬),

𝙎𝙯𝙠𝙤ł𝙖 𝙋𝙤𝙙𝙨𝙩𝙖𝙬𝙤𝙬𝙖 𝙬 𝙋𝙨𝙯𝙘𝙯𝙤𝙣𝙤𝙬𝙞𝙚 (𝟴:𝟬𝟬 - 𝟭𝟲:𝟬𝟬),

𝙎𝙯𝙠𝙤ł𝙖 𝙋𝙤𝙙𝙨𝙩𝙖𝙬𝙤𝙬𝙖 𝙬 𝙒𝙤𝙡𝙞 𝙈𝙖𝙠𝙤𝙬𝙨𝙠𝙞𝙚𝙟 (𝟴:𝟬𝟬 - 𝟭𝟱:𝟬𝟬) 𝙒𝙧𝙖𝙯 𝙯 𝙊𝙎𝙋 𝙒𝙤𝙡𝙖 𝙈𝙖𝙠𝙤𝙬𝙨𝙠𝙖 (𝟭𝟴:𝟬𝟬 - 𝟮𝟬:𝟬𝟬)

𝙎𝙯𝙠𝙤ł𝙖 𝙋𝙤𝙙𝙨𝙩𝙖𝙬𝙤𝙬𝙖 𝙬 𝘿𝙖̨𝙗𝙧𝙤𝙬𝙞𝙘𝙖𝙘𝙝 (𝟴:𝟬𝟬 - 𝟭𝟱:𝟬𝟬) 𝙬𝙧𝙖𝙯 𝙯 𝙊𝙎𝙋 𝘿𝙖̨𝙗𝙧𝙤𝙬𝙞𝙘𝙚 (𝟭𝟲:𝟬𝟬 - 𝟭𝟴:𝟯𝟬)

𝙗𝙚̨𝙙𝙖̨ 𝙤𝙧𝙜𝙖𝙣𝙞𝙯𝙤𝙬𝙖𝙣𝙚 𝙯𝙗𝙞𝙤́𝙧𝙠𝙞 𝙙𝙡𝙖 𝙥𝙤𝙨𝙯𝙠𝙤𝙙𝙤𝙬𝙖𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙥𝙤𝙬𝙤𝙙𝙯𝙞𝙖𝙣. 𝘼𝙙𝙧𝙚𝙨𝙖𝙩𝙖𝙢𝙞 𝙯𝙗𝙞𝙤́𝙧𝙠𝙞 𝙨𝙖̨ 𝙢𝙞𝙚𝙨𝙯𝙠𝙖𝙣́𝙘𝙮 𝙥𝙤ł𝙪𝙙𝙣𝙞𝙤𝙬𝙚𝙟 𝙘𝙯𝙚̨𝙨́𝙘𝙞 𝙠𝙧𝙖𝙟𝙪 𝙙𝙤𝙩𝙠𝙣𝙞𝙚̨𝙩𝙚𝙟 𝙥𝙤𝙬𝙤𝙙𝙯𝙞𝙖̨.

𝙕𝙗𝙞𝙤́𝙧𝙠𝙖 𝙙𝙤𝙩𝙮𝙘𝙯𝙮 𝙣𝙖𝙨𝙩𝙚̨𝙥𝙪𝙟𝙖̨𝙘𝙮𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙤𝙙𝙪𝙠𝙩𝙤́𝙬:

𝙒𝙤𝙙𝙖 𝙥𝙞𝙩𝙣𝙖 (𝟱𝙡 𝙗𝙖𝙣́𝙠𝙞)

𝙎𝙪𝙘𝙝𝙖 𝙯̇𝙮𝙬𝙣𝙤𝙨́𝙘́ 𝙯 𝙙ł𝙪𝙜𝙞𝙢 𝙩𝙚𝙧𝙢𝙞𝙣𝙚𝙢 𝙬𝙖𝙯̇𝙣𝙤𝙨́𝙘𝙞 (𝙠𝙤𝙣𝙨𝙚𝙧𝙬𝙮, 𝙥𝙪𝙨𝙯𝙠𝙞)

𝙎́𝙧𝙤𝙙𝙠𝙞 𝙝𝙞𝙜𝙞𝙚𝙣𝙞𝙘𝙯𝙣𝙚

𝙍𝙚̨𝙘𝙯𝙣𝙞𝙠𝙞 𝙥𝙖𝙥𝙞𝙚𝙧𝙤𝙬𝙚, 𝙥𝙖𝙥𝙞𝙚𝙧 𝙩𝙤𝙖𝙡𝙚𝙩𝙤𝙬𝙮, 𝙥𝙤𝙙𝙥𝙖𝙨𝙠𝙞

𝙆𝙖𝙧𝙢𝙖 𝙙𝙡𝙖 𝙯𝙬𝙞𝙚𝙧𝙯𝙖̨𝙩

𝘼𝙋𝙀𝙇𝙐𝙅𝙀𝙈𝙔, 𝙖𝙗𝙮 𝙬𝙨𝙯𝙮𝙨𝙩𝙠𝙞𝙚 𝙙𝙖𝙧𝙮 𝙗𝙮ł𝙮 𝙤𝙙𝙥𝙤𝙬𝙞𝙚𝙙𝙣𝙞𝙤 𝙨𝙚𝙜𝙧𝙚𝙜𝙤𝙬𝙖𝙣𝙚 𝙯𝙜𝙤𝙙𝙣𝙞𝙚 𝙯 𝙞𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙯𝙣𝙖𝙘𝙯𝙚𝙣𝙞𝙚𝙢.

𝙕𝙗𝙞𝙤́𝙧𝙠𝙖 𝙩𝙧𝙬𝙖 𝙙𝙤 𝙘𝙯𝙬𝙖𝙧𝙩𝙠𝙪.

• ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE

• We wtorek, 24 września br. w budynku przy ulicy AKACJOWEJ 2, odbędzie się zebranie według następującego harmonogramu:

16.30 - dla rodziców/opiekunów uczniów klas od 4 do 8 (w salach)

17.15 - spotkanie z dyrektorem i wicedyrektorem (korytarz szkolny I piętro)

17.45- dla rodziców/opiekunów uczniów klas od 1 do 3 (w salach)

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

•    Podczas inauguracji nowego roku szkolnego Pani Dyrektor Hanna Głuszek wraz z Wójtem Gminy Maków Panem Jerzym Stankiewiczem podziękowali za współpracę ustępującej ze stanowiska Wicedyrektora Pani Monice Stań oraz powitali nowo powołaną Wicedyrektor Panią Izabelę Kijo.

Pani Dyrektor uroczyście powitała uczniów, ich rodziców oraz wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, życząc samych sukcesów w nowym roku szkolnym 2024/2025.

• 46 8348178 sekretariat
          46 8348177 dyrektor szkoły