•

Sukcesy naszych sportowców na Igrzyskach dzieci

w tenisie stołowym

na etapie powiatowym i rejonowym

Bardzo dobrze podczas zawodów w tenisa stołowego zaprezentowali się nasi uczniowie. Na etapie powiatowym w kategorii klas 7-8 chłopcy w składzie Wojciech Korbeń, Filip Warulik i Dobromir Skrobacz zajęli 2 miejsce. 2 miejsce zajęły również dziewczęta w składzie Barbara Starzec, Oliwia Rutkowska i Aleksandra Barańska. Wynik ten zakwalifikował nasze drużyny do zawodów rejonowych, na których zajęli bardzo dobre 4 miejsce. W igrzyskach dzieci w zawodach powiatowych Andżelika Bardzińska i Zosia Starzec zajęły 1 miejsce i pojechały na zawody rejonowe, na których zajęły 5 miejsce. Ich koledzy Mateusz Łysakowski, Filip Łysakowski i Bartosz Sukiennik mogą poszczycić się podobnym sukcesem. Również zostali mistrzem powiatu, a na zawodach rejonowych zajęli 5 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych

W dniu 22 września 2022r. na stadionie w Bolimowie odbyły się powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych, w których bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły. Wśród dziewcząt z klas 4-6 najlepsza okazała się Antosia Wójt, która 2 zawodniczkę wyprzedziła o ponad 10 sekund. Bardzo dobrze zaprezentowali się również chłopcy, 5 miejsce zajął Karol Jarzembiński, 7 Błażej Wysocki i 10 Kacper Gałązka. Dobry występ zaliczyli również uczniowie klas 7-8. Wśród dziewcząt 5 miejsce zajęła Julia Sałkowska, a 7 Basia Starzec, natomiast wśród chłopców znakomite 2 miejsce zajął Patryk Okrasa, a w drugiej dziesiątce znalazł się Franek Michalak. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach!

Powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych - Obrazek 1

Powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych - Obrazek 2

Powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych - Obrazek 5Powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych - Obrazek 3