• Samorząd Szkolny 2023/2024

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego świętem szkolnej demokracji

• 2 października 2023r. odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą przeprowadzoną w formie plakatów      z programem wyborczym oraz zdjęciem kandydata. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły.  W głosowaniu wzięło udział 162 uczniów. Spośród ośmioosobowej grupy kandydatów wyłoniono w głosowaniu tajnym trzyosobowy zarząd.

• Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024 w składzie:

• Hanna Wasiak - przewodnicząca SU

• Łucja Waruiik - zastępca przewodniczącej

• Anastazja Kordel - sekretarz

• Uczniowie oddali głosy także na opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Oto wyniki:
              1. Arkadiusz Gasiński – 29
              2. Renata Wójcik – 28
              3. Edyta Mazurek - 23
              W wyniku wyborów:

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest p. Arkadiusz Gasiński

• Rzecznikiem Praw Ucznia jest p. Renata Wójcik

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU
              i Opiekunom gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Społeczność szkolna