• Historia naszej szkoły

• Z dniem 1 września 2021 roku Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Makowie  zyskuje filię:

Szkołę Podstawową w Świętem zgodnie z Uchwałą Nr XXVIII/170/21 Rady Gminy Maków z dnia 24 czerwca 2021r.

Nowa nazwa naszej szkoły to:

Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Makowie z Filią w Świętem.

Wicedyrektor szkoły: mgr Monika Stań

Przekształcenie szkoły:

Z dniem 1 września 2017r. dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. Księdza  Jana Twardowskiego w Makowie z siedzibą przy ul. Głównej 4 stała się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. Księdza  Jana Twardowskiego w Makowie z siedzibą przy ul. Głównej 4 i ul. Akacjowej 2 zgodnie z Uchwałą Nr XXXII/201/17 Rady Gminy z dnia 26.10.2017r.

Dyrektor szkoły: mgr Jolanta Szeliga

Z dniem 1 października 2010r. Szkole Podstawowej w Makowie nadano imię Księdza Jana Twardowskiego, tym samym zmienia się nazwa szkoły:

Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Makowie.

Dyrektor szkoły: mgr Jolanta Szeliga

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do obejrzenia: Z_kart_historii_SP_Makow_.pptx  ---------------->>>>>>>

Prezentacja zawiera wiele zdjęć archiwalnych.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy z sentymentem wspominają naszą szkołę.