Osiągnięcia sportowe naszych uczniów

II miejsce i najlepszy zawodnik w Powiatowym Turnieju Piłkarskim

19 maja 2017 roku na boisku w Lipcach Reymontowskich odbył się Powiatowy Turniej Piłkarski im. A. Kasterskiego, zorganizowany przez Gminę Lipce Reymontowskie i OZPN Skierniewice. II miejsce zajęła drużyna chłopców rocznik 2006 i młodsi w składzie: Patryk Kroc, Kacper Karalus, Kacper Kijo, Kacper Zarębski, Kacper Gradowski, Hubert Zdun, Antoni Nowak, Filip Białek i Marcel Winciorek (SP Wola Makowska). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Kroc, który otrzymał okolicznościową statuetkę z rąk Wójta Gminy Lipce Reymontowskie. 

IV miejsce w powiatowym turnieju ,,Mała piłkarska kadra czeka 2017"

zdobyła drużyna dziewcząt w składzie: Łucja Kucikowicz, Kinga Borowska, Julia Mrówczyńska, Wiktoria Dobrowolska, Weronika Machaj, Wiktoria Machaj, Monika Jacczyk, Julia Rybińska, Natalia Malinowska, Aleksandra Cebula, Wiktoria Machaj, Karolina Placek, Małgorzata Wojciechowska, Roksana Placek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Promujemy aktywność fizyczną ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Drużyna chłopców pod okiem trenera p. Wojciecha Żelaźnickiego po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W finale wojewódzkim rywalizowali ze swoimi rówieśnikami w kategorii U-10. Swoje rozgrywki zakończyli na fazie grupowej, w której pokonali SP Rogów 5:2 i UKS Kleszczów 2:1 oraz przegrywając z Pogonią Zduńska Wola 0:2.

A oto skład walecznej drużyny: Kacper Karalus, Kacper Gradowski, Patryk Kroc, Kacper Zarębski, Kamil Kijo, Grzegorz Zarzycki, Antoni Nowak, Maciej Kwiatos, Krystian Jagiełło, Michał Wójt i Filip Białek.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku naszej drużynie, tym razem dziewcząt, udało się dotrzeć z makowskiego podwórka na Stadion Narodowy w Warszawie. Po wygranej przygoda zakończyła się nagrodą wyjazdu do Amsterdamu w celu nagrania reklamy promującej akcję ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Nasze dwie uczennice: Kingę Machaj i Zuzannę Zarębską mogliśmy oglądać w reklamie z A. Milikiem, emitowanej w TVP 2.

 

Sukces naszych sportowców w Mistrzostwach Ligi Tenisa Stołowego

W  kategorii Żak:

I miejsce – Agata Witkowska i Jan Ceroń

III miejsce – Magdalena Krupa i Szymon Bakalarski

W kategorii Młodzież:

I miejsce – Monika Jacczyk i Błażej Burzyński

II miejsce – Weronika Ozimek i Hubert Piechut

III miejsce – Oliwia Niedźwiadek i Mikołaj Karalus

 

 

Nasze zdolne tenisistki

IV miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wywalczyły  słynne tenisistki:

Monika Jacczyk – ucz. kl. VI,

Oliwia Niedźwiadek – ucz. kl. Va

Weronika Ozimek – ucz. kl. Vb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięstwo w Finale Drużynowych Mistrzostw  Powiatu Skierniewickiego  w Tenisie Stołowym

 I miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie Monika Jacczyk, Oliwia Niedźwiadek, Kinga Machaj, Jan Ceroń, Błażej Burzyński i Mikołaj Karalus.     

  III miejsce druga reprezentacja w składzie Weronika Ozimek, Agata Witkowska, Kinga Machaj, Szymon Bakalarski i Hubert Piechut.

Mistrzynie tenisa stołowego

 Monika Jacczyk, Kinga Machaj, Weronika Ozimek, Oliwia Niedźwiadek wygrały zawody rejonowe, które odbyły się 10.01.2017r. w Białej Rawskiej, a tym samym rywalizować będą ze swoimi rówieśniczkami w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Łodzi.

Drużyna  chłopców w składzie: Błażej Burzyński, Jan Ceroń i Szymon Bakalarski na tych zawodach zdobyli  III miejsce.

 

Nasi mistrzowie powiatu  w tenisie stołowym  

I miejsce podczas Mistrzostw Powiatu Ziemskiego, które odbyły się  19 grudnia 2016r. w Słupi  i tytuł mistrza powiatu zdobyli  zarówno dziewczęta,  jak i chłopcy naszej szkoły. A  oto nasi mistrzowie:  Monika Jacczyk, Oliwia Niedźwiadek, Weronika Ozimek, Kinga Machaj, Błażej Burzyński, Jan Ceroń, Szymon Bakalarski. Opiekun grupy p. W. Żelaźnicki.

Mamy nadzieję, że na etapie rejonowym odniesiemy podobny sukces.

 

 

I miejsce w powiatowych eliminacjach XVII Turnieju Piłki Nożnej

„Z PODWÓRKA NA STADION – O PUCHAR TYMBARKU”.  

       

Skład zwycięskiej drużyny to: Kacper Zarębski, Patryk Kroc, Grzegorz Zarzycki, Maciej Kwiatos, Kamil Kijo, Michał Wójt, Kacper Gradowski, Kacper Karalus, Krystian Jagiełło.

Najlepsi strzelcy to: Kacper Zarębski - 10 bramek, Patryk Kroc - 5 bramek.

Życzymy piłkarzom zwycięstwa i awansu do zawodów ogólnopolskich, podobnie jak wywalczyły to nasze dziewczęta 2 lata temu.

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzki Turniej tenisa stołowego

  • Błażej Burzyński /uczeń klasy Vb/ - I miejsce w kategorii Żak
  •  Monika Jacczyk /uczennica klasy VI/ - IV miejsce w kategorii Młodziczek

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w biegach przełajowych w Bolimowie

  • Weronika Machaj /uczennica klasy VI/ - IV miejsce
  • Monika Jacczyk /uczennica klasy VI/ - VII pozycja
  • Jakub Smolczewski /uczeń klasy VI/ - X pozycja

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Makowie
    96-124 Maków
    ul. Główna 4
  • 46 831 22 26

Galeria zdjęć